Kontakt tel.
87 428 38 39
Otwarte
Pn - Pi: 9:00 do 17:30

Wirus POLICJA? – rozwiązanie problemu z blokadą komputera przez policję

Wirus Policja ?  – usuwanie trojana weelsof

Usuwanie niby blokady komputera przez policje – czyli trojana weelsoft.

UWAGA: Nie należy wpłacać pieniędzy na wskazane konta – to próba wyłudzenia przez wirus policja.


 

Metoda I usuwanie wirus policja

1.Tak więc pobieramy kaspersky rescource disk 10 (tu do pobrania) z innego kompa,nagrywamy na płytę cd lub dvd JAKO OBRAZ!!!!(czyli nagraj obraz dysku).

2.Wchodzimy do biosu i odnajdujemy sekcję boot i zmieniamy na cd(tak samo jak byśmy instalowali windowsa )

3.Wkładamy płytę z nagranym OBRAZEM płyty.Uruchamiamy system ponownie i czekamy troszkę na uruchomienie kaspersky(pare minut zwykle) wybieramy język polski i tryb graficzny.

4.Naciskamy w lewym dolnym rogu(tak jak przycisk Start).Wybieramy Kaspersky Rescource Disk i Scan zaznaczamy partycję do skanowania czyli C i jesli mamy D…..

5.Program działa zupełnie niezależnie od Windowsa więc żaden wirus nie jest w stanie się ukryć czy go zablokować.Po przeskanowaniu program zapyta co zrobić z wirusami(zapewne będzie nie jeden……) i jeśli NIE WSKAZUJE do usunięcia plików ANTYWIRUSA którego mamy zainstalowanego w systemie np z lokalizacji Program Files\Avast czy podobne to każemy usunąć wirus policja.

6.Po przeskanowaniu i usunięciu wybieramy menu lewego górnego rogu -tak jak w przycisku Start Wyłącz komputer.Wchodzimy do biosu ( i podo.bnie jak po instalacji widny zmieniamy na uruchamianie z tego samego dysku jak przed zmianą na cd). Po ponownym uruchomieniu kompa virus nie powinien nas już niepokoić.Jeśli obraz blokady nadal jest widoczny należy usunąć pliki z zakładki wirus policja.

 

Metoda II usuwanie wirus policja (pewniejsza w usuwaniu wirus policja)

Uruchom komputer w trybie awaryjnym z wierszem poleceń i z pamięci przenośnej uruchom program antywirusowy Combofix w celu usunięcia wirus policja.

1. Na innym komputerze pobieramy Combofixa , wgrywamy na pendrive ze zmienioną nazwą łatwą do zapamiętania np: 1234aa.exe

2.Wkładamy pendriv’a do naszego chorego komputera i uruchamiamy tzn: startujemy od początku Windowsa (nie z uśpienia) aby usunąć wirus policja.

3.Po włączeniu naciskamy kilkukrotnie F8 tak aby pojawiło się na czarnym tle białe napisy z wyborem opcji uruchomienia.

4.Wybieramy „Uruchom w trybie awaryjnym z paskiem poleceń”

5.Po uruchomieniu możemy w pasku wpisywać polecenia do wykonania – teraz należy poszukać literki pod którą zamontował się nasz pendrive.Dla Windows 7 najczęściej to bedzie F:/ dla Xp to litera następna po wszystkich naszych parytycjach plus CD-rom – jeśli 2 parytycje dysku c: d: plus CD-rom E: to nasz pendrive jest też F: w pasek poleceń wpisujemy zatem: F:/1234aa.exe i czekamy. Jak skończy się skanowanie restart i radość z usuniętego wirusa. Po odwirusowaniu i ponownym rozruchu czasem trzeba usunąć ręcznie planszę z komunikatem.

 

Metoda III na nową wersję – sprawdzona i działa.

Dzięki jednemu z naszych czytelników jest metoda na nową wersję „wirusa policja”

„Jest patent na wirusa Policja. Nowe wersje blokuja możliwość trybu awaryjnego, dlatego po załadowaniu systemu w „normalnym trybie” i pojawieniu się komunikatu , Policja’ otwieramy wszyskie programy co się tylko da jak najszybciej (w tym celu klikamy flagę windowsa na klawiaturze i kliamy co się da na pasku zadań). Wirus się powinien zawiesić, a system zapyta o jego zamknięcie. Oczywiście go zamykamy i wtedy uruchamiamy dowolny sprawdzony, darmowy program do skanowania np. CCleaner i usuwamy nim wirusa. Powodzenia!.

{jcomments on}

bluescreen giżycko gsm hasło do windows naprawa naprawa komutera ntldr odwirusowanie rozwiązanie serwis gsm serwis w giżycku serwis windows sieci sklep internetowy ustawienia modemu gsm windows 7 windows xp wirus wirus policja wymiana